Дієтологи застерегли: перевищення норми споживання меду пришвидшує старіння

7ac141f3f1e0e850477dd1563dc27e67

Гoлoвними вoрoгaми шкіри виявились прoдукти, щo містять глюкoзу і   цукoр. Тaкoгo виснoвку дійшли дієтoлoги з інституту   функціoнaльнoї мeдицини (ІФМ) СШA. Тaкі продукти, на їх думку,   пришвидшують старіння шкіри, зниження її тонусу і еластичності.   Мова про цукор, а також продукти, що містять глюкозу: мед, мюслі   тощо,   пише   expres.ua.

Дієтологи стверджують, що перевищення вживання глюкози навіть на   20% вище добової норми призводить до незворотних процесів   старіння шкіри. Вони пов’язують цей факт зі здатністю глюкози   руйнувати структуру протеїнів (білків) в організмі людини, в тому   числі і колагену. А саме колаген відповідає за пружність і
еластичність шкіри.  

При тім фахівці ІФМ запропонували формулу розрахунку добової   норми споживання глюкози: слід помножити вагу людини (в кг) на   число 2.6, отримаєте норму в грамах. Наприклад: 70 кг х 2.6 = 182   грами.

А щоб не перевищувати добової норми глюкози, дієтологи   рекомендують їсти більше овочів, нерафінованої олії, морської   риби, зелені, бобових, кунжуту. У цих продуктах є мало глюкози,   зате багато вітамінів і антиоксидантів, які сприяють збереженню   молодості шкіри. Наприклад, в 100 грамах буряка міститься всього
6,7 грам глюкози, в 100 грамах сиру — 2 грами, в 100 грамах   капусти — 4 грами. У той час, як в 100 грамах рису — 62 грами   глюкози, а в рафінаді — 99!  

Тому дієтологи радять відмовитися від цукру, замінивши його медом   (не більше 2-3 чайних ложок в день), а також знизити споживання   цукерок та випічки.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.