Квадроцикли: види та функції

Зустріти квадроцикл в автопарку транспортної компанії майже неможливо. Але є фірми, які охоче купують цю універсальну та багатофункціональну техніку.

Підліткові та дитячі квадроцикли

Щоб вибрати оптимальний варіант транспортного засобу для підлітка, потрібно проглянути інформацію про популярні моделі. Підбірка найкращих квадроциклів 2020 року версії ціна-якість допоможе визначитися з тим, який саме квадроцикл варто купувати.

Квадроцикли: види та функції

Квадрік для дитини важко назвати повноцінним транспортом, оскільки він має дистанційне керування. Для безпеки та спокою батьків на квадроциклі встановлений обмежувач швидкості, щоб контролювати дитину. Часто на техніці є цікаві опції: музичний програвач, слот для карти та ін.

Апарати для робити та відпочинку

Обираючи квадроцикл для лісових прогулянок або поїздки до найближчого супермаркету, слід зупинитися на моделі, яка має двигун об’ємом до 250-ти літрів. Такий транспорт здатний перевозити вагу до 170 кг. Це оптимальна модель для тих, хто хоче з комфортом потрапити на риболовлю, оглянути велику територію заповідника чи лісовий масив.

Для роботи та перевезення вантажив до трьохсот кілограмів потрібна зовсім інша модель. Підійде квадроцикл з посиленою рамою, яка зможе витримати серйозне навантаження, та двигуном з об’ємом від 300 кубів.

Спортивні квадроцикли

Для тих, хто полюбляє перегони на квадріках, випускають спеціальні спортивні моделі. Вони суттєво відрізняються від інших, оскільки їх базова задача – забезпечити найбільшу швидкість, не забуваючи про безпеку водія. Особливості спортивних квадроциклів:

  • невелика вага, що не перешкоджає набирати швидкість;
  • максимальна потужність апарату (від цього залежить стартова швидкість);
  • здатність перевозити помірну вагу (зазвичай спортсмени важать не більше ста кілограмів).

Туристичні та експедиційні квадроцикли

В деяких випадках саме квадроцикл є оптимальним транспортним засобом. Це стосується експедицій, що долають гірські маршрути та вимушені везти з собою великий вантаж (екіпіровку, провізію, спорядження). Технічні характеристики таких апаратів дозволяють переправлятися через водні перешкоди, пересуватися по бездоріжжю, їхати гірськими тропами. Транспорт дозволяє долати серйозні відстані, здатен перевозити великий вантаж.

В окрему групу можна виділити квадроцикли, що працюють на електриці. Вони використовуються для побутових завдань, поїздок на природу.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.