Названо ідеальний продукт для зміцнення серцево-судинної системи

aa0add1a192814cd9649fd09b62f3527

Дoслідники рoзділили дoбрoвoльців-сeрдeчників нa дві групи: пeршa нe мінялa свій рaціoн зoвсім, другa стала кожен день їсти морську капусту.

Вчені з Данії назвали найкращий і ефективний продукт для зміцнення серцево-судинної системи людини. Його регулярне вживання запобігає серцевим нападам і зміцнить стінки судин і капілярів, пише “Ортодокс“.

Таким цінним харчовим продуктом стала доступна в будь-якому супермаркеті морська капуста. Не має значення, в якому вигляді її їсти: сушеному або у вигляді свіжого салату. Успіх і користь будуть залежати тільки від щоденності наявності на столі в невеликих порціях.

Дослідники розділили добровольців-сердечників на дві групи. Перша не міняла свій раціон зовсім, друга стала кожен день їсти морську капусту в якості добавки до основного харчування. Через кілька місяців порівняли динаміку здоров’я. Виявилося, що люди з другої групи значно поправили свої статки. Серце стало працювати потужніше, тиск зрушив у бік нормалізації, покращилося загальне самопочуття, особливо в ранні і вечірні проміжки часу.

Таким чином, датські вчені змогли довести незаперечну користь щоденного вживання морської капусти в якості приправи або гарніру до основної страви (будь то м’ясо, каша або випічка). На користь цих досліджень свідчить також те, що японці, що поїдають велику кількість морської капусти, мають один з найнижчих рівнів захворюваності серцево-судинної системи в світі.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.